Deň matiek 2024.

Deň matiek s MŠ Pôtor, 15.5.2024.
Mame patrí veľká vďaka a v jedno slnečné popoludnie sa pretavila do predstavenia detičiek MŠ Pôtor. Mamičky, staré mamy, krstné mamy dostali pozvánku na predstavenie, ktoré pripravili pani učiteľky MŠ s detičkami  a predstavili sa s ním na amfiteátri v Pôtri. Pomocnú ruku podali aj pracovníci obce.
Na úvod sa mamičkám prihovorila pani riaditeľka Jožka Čižmárová a pán starosta obce Miroslav Činčura. Venovali matkám slová vďaky a pozvali ich k sledovaniu programu. Detičky s hrdosťou predviedli na  javisku naučené básne, piesne i tanečnú choreografiu. Po predstavení sa hostia i ostatní diváci občerstvili skvelými koláčikmi od mamičiek. Opäť jedno krásne podujatie za nami a tešíme sa na tie ďalšie.