POZVÁNKA na divadelné predstavenie Nepobehuj tu nahá! 18.10.2024 o 18.30 hod. v KD v Pôtri.POZVÁNKA na výstavu obrazov, 18.10.2024, pred divadelným predstavením.

08.10.2024

Obec Pôtor srdečne všetkých pozýva na divadelné predstavenie : Nepobehuj tu nahá! divadla v Kovačici, ktoré bude odohrané 18.októbra v sále KD v Pôtri o 18.30 hod. Ide o veselohru neprofesionálneho divadla našej partnerskej obce Kovačica, ktorá bude odohraná v rámci 11. medzinárodného festivalu neprofesionálneho divadla Divadelné dišputy. Vstup na predstavenie je voľný.
Zároveň Vás pozývame na výstavu obrazov  miestnych tvorcov zo Žihľavy a Pôtra s názvom Dotyky farieb, ktorá bude inštalovaná v sále KD v Pôtri a bude možné si ju prezrieť 18. októbra 2024 od 18.00 hod, teda pred divadelným predstavením, príp. po predstavení a pripravuje ju pre Vás Miestny odbor Matice slovenskej v Žihľave.

Pozývame Vás, príďte sa zabaviť! Všetci ste srdečne vítaní!